Etkinlik
Mekan Atölye sergisi 29 Temmuz'da son buluyor
  25 Temmuz 2018 Çarşamba , 10:35
Mekan Atölye sergisi 29 Temmuz'da son buluyor
Bu yıl 5. kez düzenlenen CerModern’in sanat buluşması Mekan Atölye 29 Temmuz tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

CerModern ana galerilerinde gerçekleştirilen olan Mekan Atölye sergisi, resim, fotoğraf, heykel, seramik, baskı resim, dijital sanat, enstalasyon gibi disiplinlerinden 41 sanatçıyı bir araya getiriyor. 

Sanatı kültürel ve sosyal bir deneyim olarak vitrine taşımayı hedefleyen Mekan Atölye’nin beşinci sergisi, pek çok farklı teknikle olşturulmuş başarılı eserlerde dil ve ifade zenginliği de göze çaprıyor. 

Mekan Atölye sergisinde yer alan sanatçılar; Serdar Acar, Mert Acar, Gül Fidan Açıkgöz, Haydar Akdağ, Tanzer Arığ, Mahmut Aydın, Burçin Başar, Sefa Çakır, Mert Çıkılmazkaya, Dicle Çiftçi, Şahin Demir, Asaf Erdemli, Burcu Erden, Burçin Erdi, Emin Mete Erdoğan, Seçil Erel, GAZ Grubu, Hale Güngör Oppenheimer, Nur Gürel, Başak Cansu Güvenkaya, Kadriye İnal, Erdal İnci, Gökçe İrten, Ali Kotan, Emre Lüle, Merve Morkoç, Milen Nae, Büşra Özdemir, Funda Özgünaydın, Nilay Sorgüven , Evren Sungur, Candaş Şişman, Eda Taşlı, Merve Üstünalp, Özge Yağcı, Azad Yeman, Kemal Yıldız, Serkan Yüksel, Hatice Yüksel, İrene Zundel, Zafer Malkoç.

 

Yorumlar
Kod: EB4HB