Kültür-Sanat
Kürk Mantolu Madonna yeni tasarımı ile raflardaki yerini aldı
  06 Ağustos 2018 Pazartesi , 10:32
Kürk Mantolu Madonna yeni tasarımı ile raflardaki yerini aldı
Çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan, Türk edebiyat tarihinin en önemli yazarlarından Sabahattin Ali’nin ölümsüz eseri “Kürk Mantolu Madonna” Yapı Kredi Yayınları tarafından DR’a özel farklı kapak görseli ve baskısıyla raflardaki yerini aldı.

Türk edebiyatının usta isimlerinden Sabahattin Ali’nin dünyada birçok dile çevrilen önemli eseri “Kürk Mantolu Madonna” çok özel bir tasarımla kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’a özel ayrıcalıklarıyla satışa sunulmaya başladı.

Tüm kuşakların severek okuduğu roman, D&R için yeniden tasarlanan özel farklı kapak görseli, özel bez cilt yüzeyive baskısıyla D&R mağazalarında ve www.dr.com.tr’de kitap severleri bekliyor.

Kürk Mantolu Madonna romanında Maria Puder ve Raif Efendi’nin aşkını anlatan Sabahattin Ali, Raif Efendi’nin kendisiyle olan içsel yolculuğunu aşk ile birleştirerek okuyucuya sunuyor.

İlk baskı tarihi olan 1943 yılından itibaren tüm kuşakların severek okuduğu, modern klasikler alanında birçok ödüle sahip olan eser, düzenin sildiği kişiliklere yaşamın uçuculuğuna ve aşkın olanaksızlığına dair, yanıtlanması zor sorular soruyor.

Kaynak: CNN Türk

Yorumlar
Kod: 64VA3