Kültür-Sanat
‘’Ailecek Şaşkınız’’ Filmi Rekorlarla Geldi
  12 Mart 2018 Pazartesi , 10:57
‘’Ailecek Şaşkınız’’ Filmi Rekorlarla Geldi
Türkiye’nin son günlerde en çok sevilen komedi ikilisi Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrollerinde yer aldığı ‘’Ailecek Şaşkınız’’ filmi, 9 Mart’ta vizyona girmesine rağmen 3 günde 1 milyondan fazla seyirci çekmeyi başardı.

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in yaptığı ve başrollerinde Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yer aldığı "Ailecek Şaşkınız" filmi, Box Office’in rakamlarına göre, üç gün içinde 1 milyon izleyiciyi sayısını geçerek birinci sıraya ulaştı. Film, ilk hafta sonunda tüm zamanların en iyi Mart ayı açılışı rekorunun yeni sahibi oldu. Listenin 2. filmi,  Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı ‘’Hadi Be Oğlum’’ oldu. 

"Ailecek Şaşkınız" ekibi, Türkiye’de ve ülke dışında önemli yerlerde yaptığı gösterimlerle, filmi sinemaseverlerle aynı anda izleme keyfini yaşıyor. 

Birçok yerde yoğun ilgiyle karşılanan ekip, Hollanda'nın Rotterdam kentinde yapılan "Ailecek Şaşkınız" filminin galasında da yoğun ilgi gördü. 

Komedi türündeki filmin konusu ise şöyle:
"Babasının şirketinin başına geçerek CEO'luk görevini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat'ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan'dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif'e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat'ı bir hayli zorlayacaktır."
 

Yorumlar
Kod: VSKYS